Privatzimmer In Einer Wohngemeinschaft

  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Privatzimmer In Einer Wohngemeinschaft Zurich розташовані у районі Цюрих-Норд, за 6 км від таких культурних пам'яток, як Швейцарський національний музей. Апартаменти розташовані в межах 10 хвилин їзди машиною від залізничного вокзалу Головний Цюриха та за кілька кроків від автовокзалу Himmeri.

У помешканні для вашого комфорту передбачені душ.

Насолоджуйтеся зручністю повністю обладнаної кухні в апартаментах, де гості можуть готувати власні домашні страви.

Озеро Катцензее розташований на відстані 3.5 км від апартаментів, а Музей сучасного мистецтва «Migros» - майже за 4 км. Alte Kirche Seebach знаходиться за 7 хвилини пішки, а Цюрихське озеро - в межах 15 хвилин їзди машиною від Privatzimmer In Einer Wohngemeinschaft. Найближчий аеропорт - Цюріх, який знаходиться в 5 км від міста.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Privatzimmer In Einer Wohngemeinschaft Цюрих
Basic Apartment With Balcony Access
Ціна лише для моб. пристроїв

Basic Apartment With Balcony Access

55 м від помешкання
USD 161 USD 145
за ніч
Simple And Warm On Koeschenruetistrasse
Ціна лише для моб. пристроїв

Simple And Warm On Koeschenruetistrasse

6.9
Дуже добре 17 відгуків
103 м від помешкання
USD 230 USD 207
за ніч
The Ideal Stay Just What You Need
Ціна лише для моб. пристроїв

The Ideal Stay Just What You Need

8.3
Дуже Добре 12 відгуків
130 м від помешкання
USD 334 USD 301
за ніч

    Зручності

    Паркінг

    • Паркування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: з 04:00 до 11:00
    Часті питання
    • У Privatzimmer In Einer Wohngemeinschaft можна розмістити домашніх тварин?
      У Privatzimmer In Einer Wohngemeinschaft не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • Квартира Privatzimmer In Einer Wohngemeinschaft розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Головний Цюриха розташований на відстані 4.7 км від квартири Privatzimmer In Einer Wohngemeinschaft.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Privatzimmer In Einer Wohngemeinschaft Цюрих

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити